هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ورودجستجوثبت نامأحدث الصورالرئيسية

اخباره فوتباله ايران

4 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

تعداد پستها : 339
Registration date : 2007-12-29

اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 4:10 am

در جلسه ديشب هيئت مديره
فيروز كريمي مدير فني تيم تراكتورسازي شد
در جلسه باشگاه تراكتورسازي، سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال به عنوان مدير فني اين تيم انتخاب شد.

به گزارش خبرگزراري فارس، هيئت مديره تراكتورسازي شب گذشته تشكيل جلسه داد و مقرر شد فيروز كريمي به عنوان مدير فني تيم فوتبال فعاليت كند.
به اين ترتيب، وي به احتمال فراوان از سمت خود در شيرين فراز كرمانشاه كناره‌گيري خواهد كرد.
در صورتي كه تراكتورسازي بتواند در ليگ برتر هشتم حضور داشته باشد، كريمي سمت سرمربي و مدير فني را همزمان به عهده خواهد شد. در غير اينصورت، به عنوان مدير فني، سرمربي آينده را انتخاب خواهد كرد.
به نظر مي رسد شانس نادر دست‌نشان براي حضور در سمت سرمربيگري اندك است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 4:11 am

يك دروازه بان آخرين خريد باشگاه

پيكان يك مدافع برزيلي جذب كرد
يك مدافع برزيلي با امضاي قراردادي يك ساله به تيم فوتبال پيكان تهران پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس، كريستين لوسين مدافعي كه مسئولان باشگاه پيكان ادعا مي‌كنند در تيم واسكودوگاما برزيل بازي كرده است، از روز آينده به اردوي تيم فوتبال اين باشگاه مي‌پيوندد.
علي اصغر مدير روستا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: اين مدافع 27 سال سن دارد و در پست دفاع وسط بازي مي‌كند.
سرمربي تيم فوتبال پيكان در خصوص جذب بازيكنان ديگر اظهار داشت: با حسن رودباريان مذاكراتي را انجام داده‌ايم؛ اما هنوز جواب قطعي به ما نداده است. در صورت جذب يك دروازه‌بان كار باشگاه در فصل نقل و انتقالات به پايان مي‌رسد و پيكان بازيكن ديگري جذب نخواهد كرد.
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 4:12 am

با مختومه شدن پرونده آري هان

پرسپوليس از تهديد فيفا رهايي يافت
با پيگيري هاي اعضاي هيئت مديره و مسئولان سازمان تربيت بدني، پرونده شكايت سرمربي هلندي از باشگاه پرسپوليس مختومه شد.

به نقل از پايگاه اينترنتي باشگاه پرسپوليس، شكايت آري هان باعث شده بود تا خطري جدي از سوي فيفا تيم پرسپوليس را تهديد كند.

اين موضوع با پيگيري هيئت مديره و مدير عامل باشگاه پرسپوليس و مساعدت دستور پرداخت 70 هزار يورو از سوي رئيس سازمان تربيت بدني پايان يافت و اين پرونده از سوي فيفا مختومه اعلام شد.
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 4:13 am

بعدازظهر امروز صورت گرفت

نيكبخت واحدي و معمارزاده در تمرين پرسپوليس تهران
تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس با حضور عليرضا نيكبخت واحدي و ميثاق معمارزاده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارس، تمرين از ساعت 40/17 در ورزشگاه كارگران آغاز شد و بازيكنان زير نظر كريم باقري به گرم كردن پرداخته و در ادامه ارسال پاس هاي كوتاه و بلند را در دستور كار خود قرار داده و در نهايت فوتبالي درون تيمي در غالب دو تيم قرمز و زرد انجام دادند كه اين بازي با نتيجه 4 بر 3 به نفع تيم قرمز به پايان رسيد.
* هواداران پرسپوليس 2 ساعت قبل از شروع تمرين، در ورزشگاه كارگران حضور پيدا كردند.
* ليدرهاي تيم با چند هوادار درگيري شديدي پيدا كردند.
* ميثاق معمار زاده و عليرضا نيكبخت واحدي با استقبال شديد هواداران در تمرين امروز شركت كردند.
* بازيكنان 30 دقيقه قبل از شروع تمرين در جلسه‌اي با افشين پيرواني شركت كردند.
* عليرضا نيكبخت واحدي پس از ورود به زمين به مدت 10 دقيقه با پيرواني و عابدزاده به گفت و گو پرداخت.
* 900 هوادار، بازيكنان و كادر فني را به شدت تشويق كردند.
* عليرضا محمد، مهدي واعظي، پرويز كماسي و ملي پوشان پرسپوليس در تمرين امروز غايب بودند.
* مازيار زارع به دليل حضور در بازي امروز تيم ديهيم اهواز به صورت اختصاصي به دويدن پرداخت. وي براي قرار نگرفتن در فهرست بازيكنان جذب شده ليگ برتري به تيم ديهيم انتقال يافت تا پس از حضوري كوتاه در اين تيم به پرسپوليس ملحق شود.
* سعيد نعيم آبادي بازيكن سابق پرسپوليس، تماشاگر ويژه‌ تمرين بود.
* افشين پرواني به بازيكنان هشدار داد از هر گونه تكل و بازي خشن خودداري كنند.
* عليرضا نيكبخت واحدي پس از يك ساعت از پيرواني درخواست كرد تمرين را ترك كند؛ اما با مخالفت مربي تيم مواجه شد.
* آتسو مدافع جديد پس از يك نيمه بازي در فوتبال دستگرمي به تمرينات اختصاصي پرداخت.
* افشين پيرواني از بازيكنان خواست از سانتر كردن خودداري كرده و پاس عمقي را در دستور كار خود قرار دهند.
* پژمان نوري از پيرواني خواست در پست اصليش هافبك وسط به ميدان برود.
* تمرين ساعت 15/19 به پايان رسيد. بازيكنان فردا صبح در آكادمي ملي المپيك تمرين خود را پيگيري خواهد كرد.
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 6:26 am

برنامه دور رفت هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال مشخص شد.

برنامه كامل دور رفت كه از 15 مرداد ماه با حضور 18 تيم آغاز خواهد شد، به شرح زير است:

* هفته اول:
سايپا كرج - پرسپوليس تهران
صباباتري قم - پيكان تهران
راه آهن تهران - ملوان انزلي
سپاهان اصفهان - پاس همدان
برق شيراز - پيام مشهد
ابومسلم مشهد - استقلال تهران
فولاد خوزستان - مقاومت سپاسي
پگاه گيلان - استقلال اهواز
مس كرمان - ذوب آهن اصفهان

* هفته دوم:
پاس همدان - پرسپوليس تهران
استقلال تهران - پگاه گيلان
ذوب آهن اصفهان - پيكان تهران
سايپا كرج- فولاد خوزستان
مقاومت سپاسي شيراز - راه آهن
پيام مشهد - سپاهان اصفهان
صباباتري قم - ابومسلم مشهد
استقلال اهواز - مس كرمان
ملوان انزلي - برق شيراز

* هفته سوم:
پرسپوليس تهران - ملوان انزلي
سپاهان اصفهان - استقلال تهران
سايپا كرج - پيكان تهران
راه آهن تهران - استقلال اهواز
ابومسلم مشهد - پاس همدان
فولاد خوزستان - پيام مشهد
پگاه گيلان - ذوب آهن اصفهان
مس كرمان - مقاومت سپاسي
برق شيراز - صباباتري قم

* هفته چهارم:
ذوب آهن اصفهان - پرسپوليس تهران
استقلال تهران - مس كرمان
مقاومت سپاسي - پيكان تهران
سايپا كرج - راه آهن تهران
پاس همدان - برق شيراز
پيام مشهد - پگاه گيلان
استقلال اهواز - ابومسلم مشهد
ملوان بندرانزلي - فولاد خوزستان
صباباتري قم - سپاهان اصفهان

* هفته پنجم:
پرسپوليس تهران - فولاد خوزستان
برق شيراز - استقلال تهران
ابومسلم مشهد - پيكان تهران
سپاهان اصفهان - سايپا كرج
راه آهن تهران - پاس همدان
استقلال اهواز - پيام مشهد
مس كرمان - ملوان بندرانزلي
مقاومت سپاسي شيراز - پگاه گيلان
صباباتري قم - ذوب آهن اصفهان

* هفته ششم:
مس كرمان - پرسپوليس تهران
استقلال تهران - صباباتري قم
پيكان تهران - راه آهن تهران
سايپا كرج - پگاه گيلان
پيام مشهد - پاس همدان
ذوب آهن اصفهان - ابومسلم مشهد
فولاد خوزستان - برق شيراز
مقاومت سپاسي شيراز - استقلال اهواز
ملوان بندرانزلي - سپاهان اصفهان

* هفته هفتم:
پرسپوليس تهران - پيام مشهد
استقلال اهواز - استقلال تهران
ملوان بندرانزلي - پيكان تهران
برق شيراز - سايپا كرج
راه آهن تهران - پگاه گيلان
پاس همدان - مس كرمان
ابومسلم مشهد - فولاد خوزستان
سپاهان اصفهان - ذوب آهن اصفهان
صباباتري قم - مقاومت سپاسي شيراز

* هفته هشتم:
پگاه گيلان - پرسپوليس تهران
راه آهن تهران - استقلال تهران
پيكان تهران - استقلال اهواز
سايپا كرج - ملوان بندرانزلي
ذوب آهن اصفهان - پاس همدان
پيام مشهد - صباباتري قم
مقاومت سپاسي - ابومسلم مشهد
فولاد خوزستان - سپاهان اصفهان
مس كرمان - برق شيراز

* هفته نهم:
استقلال تهران - پرسپوليس تهران
پيكان تهران - پيام مشهد
سايپا كرج - ذوب آهن اصفهان
سپاهان اصفهان - راه آهن تهران
ملوان انزلي - پاس همدان
مس كرمان - ابومسلم مشهد
استقلال اهواز - فولاد خوزستان
صباباتري قم - پگاه گيلان
برق شيراز - مقاومت سپاسي شيراز

* هفته دهم:
پرسپوليس تهران - ابومسلم مشهد
مقاومت سپاسي شيراز - استقلال تهران
پگاه گيلان - پيكان تهران
سپاهان اصفهان - برق شيراز
راه آهن تهران - ذوب آهن اصفهان
پاس همدان - سايپا كرج
پيام مشهد - ملوان انزلي
مس كرمان - فولاد خوزستان
استقلال اهواز - صباباتري قم

* هفتم يازدهم:
برق شيراز - پرسپوليس تهران
پاس همدان - استقلال تهران
پيكان تهران - سپاهان اصفهان
سايپا كرج - مس كرمان
صباباتري قم - راه آهن
ابومسلم مشهد - پيام مشهد
فولاد خوزستان - پگاه گيلان
ملوان بندرانزلي - استقلال اهواز
ذوب آهن اصفهان - مقاومت سپاسي شيراز

* هفته دوازدهم:
سپاهان اصفهان - پرسپوليس تهران
پيكان تهران - استقلال تهران
مقاومت سپاسي - سايپا كرج
راه آهن تهران - برق شيراز
پاس همدان - فولاد خوزستان
پيام مشهد - مس كرمان
پگاه گيلان - ابومسلم مشهد
استقلال اهواز - ذوب آهن اصفهان
صباباتري قم - ملوان بندرانزلي

* هفته سيزدهم:
پرسپوليس تهران - مقاومت شيراز
ذوب آهن اصفهان - استقلال تهران
برق شيراز - پيكان تهران
سايپا كرج - پيام مشهد
ابومسلم مشهد - راه آهن تهران
پاس همدان - استقلال اهواز
فولاد خوزستان - صباباتري قم
ملوان بندرانزلي - پگاه گيلان
مس كرمان - سپاهان اصفهان

* هفته چهاردهم:
صباباتري قم - پرسپوليس تهران
استقلال تهران - ملوان بندرانزلي
پيكان تهران - فولاد خوزستان
استقلال اهواز - سايپا كرج
راه آهن تهران - مس كرمان
مقاومت سپاسي شيراز - پاس همدان
ذوب آهن اصفهان - پيام مشهد
ابومسلم مشهد - برق شيراز
پگاه گيلان - سپاهان اصفهان

* هفته پانزدهم:
پرسپوليس تهران - پيكان تهران
فولاد خوزستان - استقلال تهران
سايپا كرج - ابومسلم مشهد
پيام مشهد - راه آهن تهران
پاس همدان - صباباتري قم
سپاهان اصفهان - استقلال اهواز
ملوان بندرانزلي - مقاومت سپاسي شيراز
مس كرمان - پگاه گيلان
برق شيراز - ذوب آهن اصفهان

* هفته شانزدهم:
استقلال اهواز - پرسپوليس تهران
سايپا كرج - استقلال تهران
پيكان تهران - پاس همدان
راه آهن تهران - فولاد خوزستان
مقاومت سپاسي شيراز - پيام مشهد
ابومسلم مشهد - سپاهان اصفهان
ذوب آهن اصفهان - ملوان بندرانزلي
برق شيراز - پگاه گيلان
صباباتري قم - مس كرمان

* هفته هفدهم:
راه آهن تهران - پرسپوليس تهران
پيام مشهد - استقلال تهران
مس كرمان - پيكان تهران
سايپا كرج - صباباتري قم
پاس همدان - پگاه گيلان
ملوان بندرانزلي - ابومسلم مشهد
فولاد خوزستان - ذوب آهن اصفهان
برق شيراز - استقلال اهواز
سپاهان اصفهان - مقاومت سپاسي شيراز
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 6:27 am

با محروميت 6 ماهه دقيقي و اختياروويچ

هشت امتياز از تيم پاس همدان كسر شد

شوراي صدور راي مبازره با دوپينگ درخصوص تخلف بازيكنان تيم فوتبال باشگاه پاس همدان حكم خود را صادر كرد.

به گزاترش خبرگزاري فارس، طبق اعلام رئيس كميته پزشكي فدراسيون و پس از بررسي هاي مختلف از سوي كميته پزشكي و انظباطي در خصوص استفاده بازيكنان از مواد نيروزا، سعيد دقيقي و فاروق اختياروويچ هر كدام به مدت 6 ماه از حضور در ميادين محروم شدند.
رضا چلنگر مترجم و مراد علي تيموري– پزشكيار تيم همراه اشكان زهرايي– فروشنده ماده ممنوعه هر كدام از تاريخ 4/4/87 به مدت 4 سال از همراهي تيم هاي ورزشي محروم هستند.
در خصوص تنبيهات تيمي نظر به اينكه در جريان يك بازي دو تيم از تيم ياد شده مرتكب دوپينگ شده اند، با استناد به رديف 5 از ماده 65 آيين نامه انضباطي فيفا حكم بر كسر هشت امتياز از امتيازات تيم فوتبال باشگاه پاس در فصل 87-1386 ليگ حرفه اي ايران و پرداخت مبلغ 25,000 فرانك سوئيس از ناحيه باشگاه در حق صندوق فدراسيون صادر و اعلام مي شود.
تخلف بازيكنان در مسابقه تيم‌هاي پاس همدان و راه آهن تهران مورخ 30/1/87 صورت گرفته است.
پرونده تيم مس كرمان براي تعيين نقش تسهيل كنندگان احتمالي همچنان مفتوح است.
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس يوليو 17, 2008 5:45 am

1387/04/26

درپي ادعاي فدراسيون فوتبال براي لغو ديدار با چارلتون
سخنگوي باشگاه انگليسي: موضوع ربطي به دولت نداشته است
قراردادي بسته نشده كه بخواهند شكايت كنند

سخنگوي باشگاه چارلتون در واکنش به لغو بازي دوستانه سي‌ام تير و به دليل تهديد فدراسيون فوتبال ايران براي شكايت به فيفا گفت: قراردادي بسته نشده بود که آنها بخواهند به خاطر لغوش از باشگاه شکايت کنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سخنگوي باشگاه چارلتون با تاکيد بر اينکه برگزار نشدن بازي دوستانه با ايران به خاطر «برنامه آماده‌سازي تيم» بوده و هرگونه ادعا درباره دستور دولت انگليس براي لغو اين بازي حرفي «بي ارزش» است، به خبرگزاري فرانسه گفت: « تنها بحثي درباره انجام اين بازي مطرح شده بود که هم اکنون اين بحث تمام شده‌است. بنابراين هيچ قراردادي نبود که بخواهد فسخ شود. چيز ديگري که مي‌گويند اين است که دولت انگليس به ما گفته که بازي انجام نشود که اين حرف هم کاملا بي ارزش است. ما بازي را لغو نکرديم.»

او در پاسخ به اين سوال که آيا امکان برگزاري بازي با ايران وجود دارد يا خير گفت: « فکر نمي‌کنم چنين اتفاقي ممکن باشد.»

پيش از اين مسولان فدراسيون فوتبال اعلام كرده بودند كه به دليل آزمايش موشكي اخير ايران باشگاه چارلتون اين ديدار را لغو كرده است.
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 29, 2008 4:56 am

7/5/87

مصاحبه جنجالي علي دايي با شبكه ورزشي دبي اسپورت

زندگي شخصي و امور تجاري‌ام را در ورزش مخلوط نكردم

رئيس‌جمهور هميشه از ما حمايت كردند و به ما لطف و محبت كرده‌اند، آمدن ايشان به كمپ تيم ملي روحيه بچه‌ها را بسيار بالا برد. بله، ايشان از فدراسيون خواستند تا علي كريمي به خاطر انتقادي كه كرده بود و تنبيه شده بود، مورد عفو قرار گيرد و مورد عفو هم قرار گرفت، اما من مسئوليت فني تيم را به عهده دارم و بازيكني را كه آماده نباشد، نمي‌توانم به تيم ملي دعوت كنم.

پنجشنبه شب گذشته، «شبكه ورزشي دبي اسپورت»، گفت‌وگوي مفصلي درباره تيم ملي فوتبال ايران، چگونگي گزينش بازيكنان تيم ملي، علل دعوت نكردن از بازيكناني همچون مهدوي كيا، علي كريمي، ايمان مبعلي و مهرزاد معدنچي با علي دايي، سرمربي تيم ملي ايران انجام داد.

به گزارش سرويس بين‌الملل «تابناك»، در اين مصاحبه، بي‌پرده و بسيار صريح به بخش‌هاي گوناگوني از جمله مسائل شخصي علي دايي و نحوه روابط او با رسانه‌هاي داخلي نيز پرداخته شد. آنچه در پي مي‌آيد، متن كامل اين گفت‌وگوست.

سؤال: «‌كاپيتان علي دايي‌» خودش را به عنوان مربي در ميان مربيان كنوني ايران در كجا قرار مي‌دهد؟ با توجه به اين كه تجربه دايي در مربيگري به سال‌هاي بسيار كوتاهي در گذشته برمي‌گردد؟
علي دايي: من شاگرد همه مربيان ايراني هستم و همه آنها بزرگان من هستند. كار مربيگري من در باشگاه سايپا و تيم ملي تنها خواست خدا بود.

سؤال: آيا خود شما انتظار داشتيد كه در يك دوره كوتاه مربيگري به عنوان سرمربي تيم ملي ايران برگزيده شويد؟ علاوه بر اين، گفته مي‌شود كه مقامات عالي رتبه نظام با توجه به محبوبيت و پايگاه مردمي شما، در انتخاب شما به عنوان سرمربي تيم ملي ايران نقش اصلي را داشته‌اند؟
علي دايي: اول از همه بايد بگويم كه هيچ مقام عالي رتبه‌اي در ايران در انتخاب من به عنوان مربي تيم ملي نقش نداشته و تنها خواست خدا بوده است، حتي خود من هم توي اين فكر نبودم و آماده نبودم كه مربيگري تيم ملي را بپذيرم و تمام حواس من به تيم سايپا در جام باشگاه‌هاي آسيا بود. هنگامي كه آقاي خاوير كلمنته به ايران آمد، از من درخواست همكاري كرد، اما من نپذيرفتم و حتي فدراسيون فوتبال با من صحبت كرد، اما گفتم كه اگر روزي بخواهم با فدراسيون همكاري كنم، تنها به عنوان مربي اول خواهد بود و نه مربي دوم و دستيار كسي نخواهم شد. براي همين، من موضوع مربيگري تيم ملي را فراموش كرده بودم كه يك روز صبح كه سر تمرين سايپا بودم، از فدراسيون تلفن زدند و پيشنهاد مربيگري را به من دادند.

سؤال: پيش از بازي با امارات در تهران و در جريان تمرين تيم ملي امارات در اين استاديوم، شما به همراه كادر فني‌تان در تمرين تيم ملي امارات حاضر شديد و بر خلاف مقررات آن را از نزديك ديديد. آيا اين كار را اقدامي حرفه‌اي در فوتبال مي‌دانيد؟
علي دايي: نه اين گونه نبود؛ داستان اين بود كه تيم ملي امارات قرار بود كه ساعت 7 تا 8 عصر در زمين استاديوم آزادي باشد، اما آنها چون نيم ساعت ديرتر به زمين تمرين آزادي رسيده بودند، ما اجازه داديم كه نيم ساعت بيشتر در زمين باشند. قرار بود آنها تمرينشان را ساعت 8 تمام كنند و سپس ما وارد زمين شويم، اما به دليل تأخير در رسيدن آنها به زمين تمرين، ما رأس ساعت 8 رسيديم و حضور ما نزديك با تمرين آنها شد و ما اجازه حضور اضافي آنها را در زمين داديم.

سؤال: گفته مي‌شود، وقتي كه تيم علي دايي با باخت يا مساوي يا داوري ضعيف روبه‌رو مي‌شود، علي دايي با روشي در برابر رسانه‌ها ظاهر مي‌شود كه خبرنگاران آن را نمي‌پسندند. آيا اين‌ها نشانه غرور علي دايي است؟
علي دايي: اصلا و ابدا اين ادعاها را قبول ندارم. من تنها كار خودم را انجام مي‌دهم، اما همه امور بايد دو طرفه باشد؛ احترام احترام مي‌آورد. اگر شما به من احترام بگذاريد، مطمئنا احترام مي‌بينيد. برخي از همكاران مطبوعاتي و رسانه‌اي شما در ايران يا جاهاي ديگر، خواسته‌هاي نابجايي دارند. در ايران هستند بسياري از خبرنگاراني كه بسيار شريف و خوبند، اما برخي اقليت هم هستند كه شيطنت مي‌كنند و خبرهاي دروغ را در روزنامه‌هاي خود منتشر مي‌كنند. من با اين گروه از خبرنگاران و مطبوعاتي‌ها روابط خوبي ندارم.

سؤال: گفته مي‌شود كه دوران كنوني علي دايي در تيم ملي، دوران تسويه حساب با برخي بازيكنان قديمي تيم ملي همچون علي كريمي و رضا عنايتي است كه در تيم ملي ايران پيشتر فيكس بوده‌اند و همچنين كاپيتان علي دايي، بازيكنان هم نسل خودش را از تيم ملي دور كرده است تا بتواند بر تيم ملي سيطره داشته باشد؛ تيمي كه اكنون بيشتر از جوانان تازه وارد و كم تجربه تشكيل شده است. اين ادعاها تا چه مقدار درست است؟
علي دايي:: من اين ديدگاه را هم اصلا نمي‌پذيرم. مثلا آقاي رضا عنايتي را نگاه كنيد كه ما وي را به تيم ملي دعوت كرديم و دو بازي هم براي ما انجام داد، اما در پايان نتوانست انتظارات ما را برآورده كند و يا آن كه علي كريمي مصدوم شدند.
در كار ما بايد وجود ندارد، آنچه ميزان حضور بازيكنان در تيم ملي ايران است، ميزان آمادگي و انگيزه آنان در تيم ملي است و اين‌كه مفيد براي تيم ملي باشند. مطمئنا اگر آقاي مهدوي كيا و يا آقاي كريمي آماده باشند و بتوانند دستورهاي تاكتيكي ما را انجام دهند، ما خيلي از آمدن آنها به تيم ملي استقبال خواهيم كرد.

سؤال: آيا احساس نمي‌كنيد كه برخي از بازيكنان از فوتبال سيراب شده‌اند و ديگر نمي‌توانند چيزي را در زمين ارايه دهند؟
علي دايي: هيچ گاه به نام‌ها توجه نكرده‌ام. اين نام‌ها نيستند كه بازي مي‌كنند بلكه بازيكن بايد در زمين خودش را نشان بدهد، ما بازيكنان بسيار بزرگي داريم... من به اين جوان‌ها اعتقاد دارم و نه تنها چيزي كم ندارند، بلكه چه بسا بيشتر از ديگران داشته باشند، من به ستاره اعتقادي ندارم، زيرا حرف اول در فوتبال را بازي گروهي مي‌زند، نه تنها بازي يك ستاره...
من در انتخاب تيم ملي، علاوه بر بازيكنان ليگ يك و بازيكنان شاغل در امارات واروپا، حتي بازيكنان ليگ 2 را هم در برابر خود قرار دادم كه مجموع آنها 63 بازيكن بود. من ناچار شدم از اين تعداد، 25 نفر را انتخاب كنم، من كه نمي‌توانم از همه استفاده كنم.

سؤال: اما علي دايي در قطر، علي كريمي در امارات، جواد نكونام در امارات، شجاعي در امارات بازي كردند و از ليگ امارات به اروپا رفتند. گمان نمي‌كنيد صعود به اروپا به صورت مستقيم سخت باشد؟
علي دايي: كاملا حرف شما را قبول دارم، اما آن هنگام كه علي دايي از اروپا پيشنهادي نداشت، جواد نكونام و علي كريمي و يا مسعود شجاعي كه از اروپا پيشنهادي نداشتند. من به قطر رفتم و حاشيه‌هاي كاري در آنجا نداشتم و تمرين‌هاي خوبي كردم... الان اگر يكي از بازيكنانم به من بگويد كه هم از قطر و هم از اسپانيا پيشنهاد دارد، حتما مي‌گويم به اسپانيا برود و اين يك امر طبيعي است، چرا كه من خواستار تجربه و پيشرفت بازيكنانمان هستم، چرا كه تجربه آنها بعدها به درد تيم ملي ايران خواهد خورد.

سؤال: رئيس‌جمهور ايران با فوتبال بسيار نزديك است و از اردوي شما هم بازديد و از تيم شما حمايت كرد و خواستار بخشش علي كريمي و بازگشت او به تيم ملي شد.
علي دايي: رئيس‌جمهور آدم بزرگي در اين كشور است و كارهاي بزرگي در پيش دارد كه بزرگتر از مشكلاتي است كه ما داريم. ايشان هميشه از ما حمايت كردند و به ما لطف و محبت كرده‌اند، آمدن ايشان به كمپ تيم ملي روحيه بچه‌ها را بسيار بالا برد. بله، ايشان از فدراسيون خواستند تا علي كريمي به خاطر انتقادي كه كرده بود و تنبيه شده بود، مورد عفو قرار گيرد و مورد عفو هم قرار گرفت، اما من مسئوليت فني تيم را به عهده دارم و بازيكني را كه آماده نباشد، نمي‌توانم به تيم ملي دعوت بكنم.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

تعداد پستها : 162
Registration date : 2008-04-09

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس أغسطس 07, 2008 11:29 am

آغاز فوتبال غرب آسیا در تهران
تیم ملی امروز با فلسطین روبرو می شود

امروز ‌‌‌در نخستین روز این رقابت ها دو دیدار در ورزشگاه تختی تهران برگزار میشود كه بر اساس برنامه در گروه دوم ابتدا تیم های اردن و سوریه در ساعت 17:45 دقیقه با هم روبرو می شوند و سپس تیم ملی فوتبال كشورمان ، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها با تیم ملی فلسطین دیدار میكند. ‌

‌تیم كشورمان که در چهار دوره قبلی این بازی ها سه بار قهرمان شده ، در ادامه رقابت های مرحله گروهی روز دوشنبه هفته آینده با قطر روبرو خواهد شد.

تمام بازیهای غرب آسیا به جز دیدار پایانی در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.
http://360.yahoo.com/profile-tcptjLIicqcxlF0pKG9x1rf8v.Nawis-?cq
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس أغسطس 07, 2008 11:30 am

هفته دوم هشتمین دوره رقابتهای فوتبال باشگاههای دسته برتر كشور جام خلیج فارس شنبه 19 مرداد با برگزاری 9 مسابقه پیگیری خواهد شد

(همه بازیها ساعت 17 و 45 دقیقه برگزار می شود):

* پگاه گیلان - استقلال تهران/ عضدی رشت
رحیم رحیمی مقدم، اسماعیل صفیری، سعید علی نژادیان و منصور نوری
* پیكان تهران - ذوب آهن اصفهان / ایران خودرو تهران
رحیم مهر پیشه، علی موغلی، محمد رضا امینی و بابك وسیله بر
* راه آهن شهر ردی - مقاومت سپاسی شیراز / اكباتان تهران
غلامرضا جباری، جهانگیر حیدری، مصطفی فراهانی و رسول رهبرفام
* ابومسلم خراسان - صبا باتری قم / ثامن الائمه مشهد
احمد صالحی، بهرام نقوی، بهرام كیانی و مهدی سید علی
* فولادمباركه سپاهان اصفهان - پیام خراسان / ذوب آهن اصفهان
قاسم واحدی، صفدر احمدی، غلام آموزگار و محمد كمانی
مس كرمان - استقلال اهواز / شهید باهنر كرمان
سعید مظفری زاده، رسول فروغی، مهدی عالیقدر و محمدرضا خداپرست
برق شیراز - ملوان انزلی / ورزشگاه حافظیه شیراز
سعادت باغبان، سعید شمس، مجید زارع و جواد شرقی
* فولاد خوزستان - سایپا تهران / تختی اهواز (ساعت 19 و 30 دقیقه)
علیرضا فغانی، داوود رفعتی، حسین عباسی و روح ا... ارشادی
پیروزی تهران - پاس همدان / آزادی تهران (ساعت 19 و 30 دقیقه)
شاهین حاج بابایی، حسین نجاتی، محمد نجفی، رضا كرمانشاهی
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس أغسطس 07, 2008 11:31 am

اسامی تیم ملی فوتسال اعلام شد

18 بازیكن به تیم ملی فوتسال ایران برای شركت در مسابقه های بین المللی چهارجانبه فوتسال در تهران دعوت شدند.
بازیكنان دعوت شده باید ساعت 30 / 8 دقیقه بامداد روز جمعه در محل هتل المپیك تهران ، خود را به كادر فنی تیم ملی فوتسال ایران معرفی كنند.

اسامی بازیكنان دعوت شده از این قرار است :

مصطفی نظری ، اصغر قهرمانی ، حمیدرضا ابراری نیا ، وحید شمسایی ، محمد هاشم زاده جواد اصغری مقدم ، محمد طاهری ، محمد كشاورز ، محمد رضا زحمت كش ، مجید لطیفی ، علی اصغرحسن زاده ، مجید تیكدری نژاد ، افشین كاظمی ، مرتضی عظیمایی ، مصطفی طیبی ، سید علی كیایی ، مسعود دانشور و جاسم سلطانی .

خاطر نشان می شود ، مسابقه های بین المللی چهارجانبه فوتسال در تهران با شركت تیم های ملی فوتسال چین ، تایلند ، مجارستان و ایران در روزهای 19 تا 21 مرداد در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران برگزارمی شود.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس أغسطس 07, 2008 11:48 am

رباط صلیبی امیدرضا روانخواه ، پاره شده است

هافبك میانی تیم فوتبال استقلال به علت پارگی رباط صلیبی نمی تواند تا ماهها این تیم را در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی كند.
امیدرضا روانخواه كه در دقایق ابتدایی بازی روز سه شنبه استقلال برابر ابومسلم از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد، امروز از پای مصدوم خود عكس ام آر ای گرفت و مشخص شد رباط صلیبی این بازیكن پاره شده است.

با این شرایط روانخواه رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر را از دست خواهد داد و این احتمال وجود دارد كه تا پایان سال از میادین فوتبال دور شود.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 12:47 am

لغو دو بازی لیگ برتر فوتبال ایران

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مباركه سپاهان - پیام خراسان و فولاد خوزستان - سایپای تهران از هفته دوم لیگ برتر لغو شد.
روابط عمومی سازمان لیگ برتر اعلام كرد: دو بازی از هفته دوم هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر به دلیل اینكه تیم های سایپا و فولاد مباركه سپاهان طبق بخشنامه فدراسیون فوتبال 3 یا بیش از 3 بازیكن در تیم ملی دارند و بنا به درخواست سرمربی تیم ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا در اختیار تیم ملی قرار دارند، لغو و تاریخ برگزاری این دو مسابقه متعاقباً اعلام خواهد شد.

اين مطلب آخرين بار توسط Siamak در الجمعة أغسطس 08, 2008 12:52 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 12:49 am

بخشی از محرومیت پرسپولیس و سپاهان بخشیده شد
رئیس كمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت : محرومیت باشگاه های پرسپولیس و سپاهان مبنی بر بازی بدون تماشاگر مقابل هم لغو شد.
"علیرضا صالحی" در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر اعلام كرد : حكم كمیته انضباطی مبنی بر اینكه مسابقات رفت و برگشت تیم های پرسپولیس و سپاهان در فصل 87 - 88 (لیگ هشتم) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد ، لغو شده است .

وی با اشاره به تایید حكم كمیته انضباطی در سایر موارد توسط كمیته استیناف گفت : باشگاه پرسپولیس در سایر موارد مجازات شده بود و دیگر نیازی به مجازات مجدد نبود بنابراین كمیته استیناف این حكم باشگاه را لغو كرد .

رئیس كمیته استیناف فدراسیون فوتبال تصریح كرد : مرجع بالاتری در فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به موضوعات قضایی وجود ندارد و این حكم قطعی است .

صالحی افزود : برای بخشش باشگاه پرسپولیس زیر فشار هیچ نهادی نبودیم و كمیته استیناف بدون هیچ گونه مشكلی به این پرونده رسیدگی كرد .
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 12:54 am

سایپا حامی مالی تیم ملی ایران شد

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب كارخانه سایپا به عنوان حامی مالی تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2010 خبر داد.
مهدی تاج در حاشیه دیدار سوریه و اردن در رقابت های فوتبال غرب آسیا به خبرنگاران گفت : كارخانه سایپا از این پس حامی مالی تیم ملی خواهد بود.

وی همچنین از موافقت علی دایی برای بازگشت دو لژیونر پیشین تیم ملی به تركیب این تیم در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2010 خبر داد.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 3:58 pm

ایران با سه گل فلسطین را شکست داد

تیم ملی فوتبال ایران نخستین بازی خود را در پنجمین دوره رقابت های قهرمانی غرب آسیا را با پیروزی آغاز کرد.
از گروه یك نیز تیم ملی كشورمان از ساعت 20 و 30 دقیقه در ورزشگاه تختی رو در روی تیم فلسطین قرار گرفته است كه این بازی در پایان با برتری سه به صفر به سود ایران خاتمه یافت . كیانوش رحمتی از روی نقطه پنالتی و غلامرضا رضایی دوگل ایران را در نیمه اول به ثمر رساندند و جلال رافخوایی در آخرین دقایق بازی سومین گل ایران را وارد دروازه فلسطین كرد .

ضمن اینكه كیانوش رحمتی در نیمه دوم با دریافت كارت زرد دوم از بازی اخراج شد .

همچنین در دیگر مسابقه امروز و درگروه دو ، تیم های اردن و سوریه به مصاف هم رفتندكه در پایان ، دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 11:35 pm

دیدار پیروزی و پاس بدون حضور تماشاگر

شورای استیناف به سومین درخواست باشگاه پیروزی برای تجدید نظر در محرومیت تماشاگران این تیم در دو بازی خانگی پاسخ منفی داد.
به گزارش شبكه خبر به نقل از صدا و سیما ، تیم فوتبال پیروزی امیدوار بود، بازی فردای این تیم مقابل پاس همدان در صورت موافقت شورای استیناف با حضور تماشاگران این تیم برگزار شود، اما درخواست این باشگاه رد شد و بازی فردا در دومین هفته مسابقات فوتبال باشگا های دسته برتر ایران جام خلیج فارس ، بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه ازادی تهران برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه در همین چارچوب طرفداران این تیم همچنین از تماشای دومین بازی خانگی تیمشان مقابل ذوب آهن اصفهان هم محروم خواهند بود.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت أغسطس 09, 2008 9:03 pm

ثابتی مسئول مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال

خشایار ثابتی با حكم علی كفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ، به عنوان مسئول كمیته كنترل دوپینگ این فدراسیون منصوب شد.
در حكم كفاشیان همچنین پرهان خانلری به عنوان دبیركمیته پزشكی و علیرضا استقامتی به عنوان نایب رئیس كمیته پزشكی انتخاب شدند .

همچنین كفاشیان در احكامی اعضای كمیته آموزش را منصوب كرد ، كه بر اساس آن مرتضی محصص به عنوان رئیس كمیته ، غلامرضا جباری به عنوان دبیركمیته ، فریدون معینی به عنوان نایب رئیس كمیته ، محمدخبیری ، احمد خداداد و محمد احسانی به عنوان اعضای كمیته آموزش فدراسیون فوتبال منصوب شدند .
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت أغسطس 09, 2008 9:04 pm

بازی های معوقه لیگ 8 تا 13شهریور برگزار می شود

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مباركه سپاهان - پیام خراسان و فولاد خوزستان - سایپای تهران از هفته دوم لیگ برتر، هشتم تا سیزدهم شهریور برگزار خواهد شد.
دبیر اجرایی سازمان لیگ برتر در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر با اشاره به لغو این دو بازی به علت همزمانی با مسابقات فوتبال غرب آسیا گفت: زمان دقیق برگزاری این مسابقات در جلسه فردای سازمان لیگ برتر تعیین می شود و در تقویم بازی ها هشتم تا سیزدهم شهریور را برای بازی های معوقه قرار داده بودیم.

آلبرت گریگوریان افزود : نمی توان درباره لغو بازی های لیگ برتر پیش بینی كرد و لغو این دو بازی هم به درخواست كمیته تیم های ملی بوده است.

دو بازی از هفته دوم هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر به علت اینكه تیم های سایپا و فولاد مباركه سپاهان طبق بخشنامه فدراسیون فوتبال 3 یا بیش از 3 بازیكن در تیم ملی دارند و بنا به درخواست سرمربی تیم ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا در اختیار تیم ملی قرار دارند، لغو شده بود .
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد أغسطس 10, 2008 6:30 pm

حضور موثر شجاعی در گل پیروزی تیم اوساسونا

یك روز پس از تساوی 2 بر 2 تیم اوساسونا برابر استاك سیتی، جواد نكونام و مسعود شجاعی باز هم در دیدار تیم شان موثر ظاهر شدند و برابر تیم لیگ برتری هال سیتی به میدان رفتند .
به نقل از ایرنا، نكونام و شجاعی در نیمه دوم دیدار با استاك سیتی وارد زمین شدند و نكونام گل تساوی را به ثمر رساند اما در مصاف با هال سیتی ، هر دو بازیكن ایرانی در تركیب اصلی تیم خود قرارگرفتند .

نكونام در دیدار با هال سیتی 90 دقیقه تمام بازی كرد و شجاعی كه پیراهن شماره 19 را بر تن می كند ، سه دقیقه قبل از سوت پایان ، تعویض شد در حالی كه در به ثمر رسیدن گل در دقیقه 20 هم موثر بود.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد أغسطس 10, 2008 8:00 pm

میثاقیان مربی استقلال اهواز شد

اكبر میثاقیان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلا ل اهواز انتخاب شد.
به نقل از واحدمركزی خبر مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز عصرامروز گفت : پس از مذاكره با مربیان مختلف با اكبر میثاقیان به توافق رسیدیم و او را به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز انتخاب كردیم .

شفیع زاده افزود : با موافقت میثاقیان رمضان شكری ، رضا احدی و كریم بوستانی به عنوان مربی وی را در هدایت تیم استقلال اهواز همراهی می كنند.

وی گفت : میثاقیان از فردا به صورت رسمی مربی گری تیم استقلا ل اهواز را برعهده خواهد داشت .

مسئولان باشگاه استقلال اهواز پیش از شروع هشتمین دوره مسابقات فوتبال دسته برتر باشگاه های كشور با محمود یاوری برای سرمربیگری تیم این باشگاه به توافق رسیده بودند اما چهل و هشت ساعت پیش از شروع این مسابقات یاوری از سمت خود در تیم استقلال اهواز استعفا کرد.

در هفته نخست مسابقات فوتبال دسته برتر باشگاه های كشور نیز كریم بوستانی به عنوان سرمربی تیم استقلال اهواز معرفی شد.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 8:15 pm

علی دایی :
بازیكنان را در اختیار باشگاه ها قرار نمی دهم

سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت : بر اساس قانون فدراسیون بازیكنان را در اختیار باشگاه ها قرار نمی دهم .
علی دایی در نشست خبری گفت : قانون برای همه تیم های باشگاهی یكسان است و من نمی توانم تفاوتی میان باشگاه در نظر بگیرم .

دایی گفت : قانون فدراسیون فوتبال با قانون فیفا تفاوتی هایی دارد اما حالا درست یا غلط باید تابع قانون باشیم و از آن تبعیت كنیم .

وی افزود : متاسفانه برخی مربیان طاقت و ظرفیت باخت را ندارند تیمی كه به یك یا دو بازیكن متكی باشد تیم نیست همین بازیكنان ممكن است حتی به تیم ملی دعوت نشده و به دلیل مصدومیت یا اخراج در اختیار تیم نباشند.

دایی با بیان اینكه برخی مخالفت ها با تصمیم گیری های سرمربی تیم ملی در همه نقاط دنیا طبیعی است گفت : باید منطقی باشیم و انتقاد صحیح و كارشناسی كنیم و واقع گرا باشیم .

وی اضافه كرد : من دو تیم بزرگ و پرطرفدار پیروزی و استقلال را دوست دارم و به مربیان این دو تیم احترام می گذارم اما باید برای آزمایش جوانان در بازی های غرب آسیا به آنها میدان و فرصت بازی كردن می دادم .

سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت : تیم فوتبال باشگاه استقلال تعلق به یك فرد یا شخص خاص ندارد این تیم خانواده ای بزرگ است كه متعلق به طرفداران این تیم است .

وی اضافه كرد : در بازی های غرب آسیا تلاش می كنیم همه بازیكنان دعوت شده به میدان بروند و با نشان دادن خود به بازیكنان مطرحی مانند هاشمیان و مهدوی كیا تبدیل شوند.

دایی در پاسخ به پرسش یكی ازخبرنگاران كه چرا از بازیكنان امید برای شركت در بازی های غرب آسیا استفاده نشد گفت : این تیم هنوز شكل نگرفته و مربی نداردكه بتوان از آن بازیكن انتخاب كرد.

وی درباره اردوی اسپانیا وچك گفت : اردوی بسیارخوب و مفیدی بود بازی تداركاتی در اسپانیا به سبب قهرمانی این تیم و به تعویق افتادن دو هفته آغاز رقابت های لیگ اسپانیا برگزار نشد و بازی با مصرهم لغو شد.
The KilleR
گروه مدیریت
گروه مدیریت
The KilleR

پستعنوان: رد: اخباره فوتباله ايران   اخباره فوتباله ايران - صفحة 3 Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 8:17 pm

دروازه بان پیروزی رباط پاره کرد

میثاق معمارزاده،دروازه بان تیم فوتبال پیروزی تهران با پاره شدن رباط پایش به جمع مصدومان فوتبال کشور ملحق شد.
به گزارش شبکه خبر ، این دروازه بان ملی پوش كه در دقیقه 22 نیمه نخست بازی با تیم پاس همدان در هفته دوم لیگ برتر آسیب دید ، پس از عکس برداری و انجام معاینات پزشکی متوجه شد با پارگی رباط صلیبی زانو مواجه شده است.

این حادثه در اثر برخورد حنیف عمران زاده بازیکن پاس رخ داد اما از چشم داور مسابقه پنهان ماند.

پیشتر محسن خلیلی مهاجم تیم پیروزی در تمرینات تیم ملی و امیدرضا روانخواه هافبک تیم استقلال در هفته اول لیگ با چنین مصدومیتی مواجه شده بودند و باید تا چندین ماه دور از مسابقات باشند.

اخباره فوتباله ايران
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
 مواضيع مماثلة
-