هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ورودجستجوثبت نامأحدث الصورالرئيسية

معرفي سرآسياب نيوز

نويسندهپيام
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

تعداد پستها : 339
Registration date : 2007-12-29

معرفي سرآسياب نيوز Empty
پستعنوان: معرفي سرآسياب نيوز   معرفي سرآسياب نيوز Icon_minitimeالأربعاء مارس 19, 2008 5:38 am

"بسم الله الرحمن الرحیم... بنام خدا... بنام یزدان راد..."

چه فرقی میکنه؟ خدا رو با هر اسمی که صدا کنی فرقی نداره! وقتی داشتم قرآن رو ورق میزدم و میخوندم یه آیه نظزم رو جلب کرد، مفهوم آیه اینو میرسوند: "رحمن یا رحیم یا الله و یا هر اسم دیگه ایی که منو باهاش صدا کنن فرقی نداره..." اینو خدا میگه. میدونی یعنی چی؟
یعنی مهم اینه که صداش کنی، هر اسمی که باشه فرق نداره فقط صداش کنی، هر جا که باشه فرقی نداره فقط صداش کنی، به هر بهونه ایی اون میخواد صداش کنی، وقتی ناامیدی، وقتی تنهایی، وقتی دلت گرفته، وقتی که شادی، اصلا چه فرقی میکنه؟ خدا که خواب نیست فقط میخواد صداش کنی، چون دوست داره، دوست داره صداش کنی. بگه منو یادت نره. هر کی که نیست هر کی که دوست نداشت عیب نداره من که هستم من که دوست دارم. داره منت تو رو میکشه که صداش کنی! صبح تا شب دنبال این و اون میدویی، التماس به همه میکنی، دوستاتو، غریبه ها رو، آدمارو نگاه میکنی، باهاشون حرف میزنی، زنگ میزنی صداشون میکنی، شب میشه خوابت میبره یادت میره صداش کنی... یادت میره... اون از همین میترسه که تو یادت بره صداش کنی. واسه همین میگه هر جور راهتی با هر اسمی که میخوای منو صدا کن، که تو صداش کنی. مهم اینه که صداش کنی فقط صداش کنی... حالا که هر کی هر جور دوست داره صداش میزنه منم میگم:
بنام عشقم، نفسم، رفیقم، تنها کسی که ازش سیر نمیشم،

*****بنام تنها ترین فرد عالم*****

سلام.
میدونی... سلام سلامتی میاره، مثل باد که ابر میاره، مثل ابر که بارون میاره، مثل بارون که طراوت میاره، مثل طراوت که شادی میاره، مثل شادی که عشق میاره، مثل عشق که زندگی میاره، مثل زن... مثل زن که بچه میاره، مثل بچه که تجدید میاره، مثل تجدید که تنبیه میاره، اوووووووو....... زیاده از اینا...
سلام. فقط سلام. سلام و درود به هر کی که هست، به هر کی که نیست. سلام ویژه واسه کسی که این متنو نمیخونه، سلام ویژه تر واسه کسی که این متنو میخونه! سلام به آدما، کوهها، جنگلها، دریاها، سلام به تمام دنیا با آدمای مهربونش. اوه اوه، از همه مهمتر سلام به مدیر محترم سایت جناب سورنا (منباب پاچه خواری!).
سلام، اولین کلمه آشناییه واسه کسایی که میخوان با هم آشناشن که با هم باشن تا با هم بمونن. این یعنی جامعه. جامعه خودش یه نعمته، واسه آدمای مهربون. پس:
"سلام به تمامی جوامع بشری"

سرآسیاب نیوز
SARASIYAB NEWS

بالاخره افتتاح شد!
"سرآسیاب نیوز" یک مجله نوپا بر پایه کاریکلماتور میباشد. لازم به ذکر است که بخشهای خبری، مقالات و...نیز در این مجموعه –به یاری شما دوستان- خواهیم داشت. بنا به تشخیص مدیر سایت و نحوه استقبال شما این بخش را گسترش خواهیم داد.
همانطور که واضح است این بخش (بدلایل خاص) برای شما دوستان قفل است. اما بنده شخصا از شما دعوت میکنم که در این بخش فعالیت نمایید. بدین شکل که هر گونه نظر، برداشت، پیشنهاد و بخصوص انتقادات سازنده خود را به صندوق پیامهای شخصی اینجانب پست کنید. هر گونه نظر، مطلب، مقاله و... که تمایل دارید در این بخش گذاشته شود نیز میتوانید به صندق پیامهای شخصی اینجانب پست کنید تا در اسراء وقت به آنها رسیدگی شده و با نام خود شما در این بخش گذاشته شود. به امید لحظاتی مفید، و رضایتمندی شما در "سرآسیاب نیوز".

سر آسیاب یک بخش از کرج میباشد.

سردبیر
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

معرفي سرآسياب نيوز
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-