هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ورودجستجوثبت نامأحدث الصورالرئيسية

مهدي مدرس

نويسندهپيام
Farzad
کاربر نبمه فعال
کاربر نبمه فعال

تعداد پستها : 28
Registration date : 2007-12-23

مهدي مدرس Empty
پستعنوان: مهدي مدرس   مهدي مدرس Icon_minitimeالأربعاء يناير 02, 2008 6:52 am

مهدي مدرس ، متولد 28 بهمن ماه . صادره از تهران ، متولد شميران ، ساکن شهرک ژاندارمري
فارغ التحصيل رشته ي کامپيوتر / بمدت 3 سال بعنوان کارمند روابط عمومي شرکت نفت فعاليت داشتم.

سازهاي تخصصي :
Base Guitar – Electric Guitar

گروه آفشيت:
گروه آفشيت به خوانندگي مهدي مدرس ، حميد گودرزي (بازيگر) ، مهدي سلوکي (گيتاريست) (بازيگر)، شهريار شفيعي (ويولن) (آهنگساز) بعد از مدتي بعد از جدا شدن حميد گودرزي و پيوستن وي به گروه سون ( 7) کار خود را با مجيد حاجي زاده ادامه داديم ، که اين همکاري منجر به توليد آلبوم کاغذ مچاله شد . تنظيم کار را به فرزاد فرزين سپرديم (سال 82 )( قبل از به بازار آمدن آلبوم شراره فرزاد فرزين .)

پشت صحنه :
در مهر ماه سال 83 با بوجود آمدن شبکه ي مهاجر من و فربد تصميم به ساختن برنامه اي کرديم به نام پشت صحنه که منجر شد به همکاري بسيارنزديک ما با فرزاد فرزين شد ( به عنوان مجري ) .
همراه با پخش برنامه ي بسيار پر طرفدار پشت صحنه که بنده به عنوان گزارشگر در خدمت شما عزيزان بودم ، کاست فرزاد فرزين با نام شراره با بازار عرضه شد و گروه پشت صحنه تصميم به شناساندن کاست فرزاد گرفت . همه به عنوان يک گروه به کاست شراره کمک کرديم ، که با پخش شراره و سالي سعي در بيشتر شناساندن فرزاد به بينندگان داشتيم .

بعد از پشت صحنه :
فيلم پنجمين نفر : کارگردان : آقاي مقدم با بازي رامبد شکرآبي ، بابک نوري ، و ... که اين کار را با هم بازي کرديم .و بغد از آن در فيلم دنياي محبوب با فرزاد فرزين ، مجيد حاجي زاده ، مرحوم عبدالعلي همايون و خانم شهرزاد عبدالمجيد همبازي شدم که اين فيلم به کارگرداني آقاي ارسلان امير حسيني بود .

فرزاد فرزين :
دوست و يار هميشگي من ، کسي که از اول کارم را با او شروع کردم ، و موزيک حرفه اي را با فرزاد شروع کردم. ودر کارهاي بسياري همچون چتر شکسته ، دوئل ، پشت صحنه ، نيش خند ، نارفيق و ... با هم همصدا بوديم.

فربد معدني : مثل يک برادر هميشه همراه من بوده . از دوران نوجواني با هم بوديم و با هم بزرگ شديم ، با هم در يک محله زندگي مي کرديم با همديگر وارد هنر شديم احساس من نسبت به مهدي مدرس يک احساس کاملا برادرانه و حتي بيشتر است .

مجيد حاجي زاده :
يکي از دوستان صميمي که خيلي دوستش دارم ، و فيلم دنياي محبوب با او همبازي بودم و بعنوان مدير توليد نيز فعاليت داشتم .

کنسرت ها :
اولين اجرا در رشت بود و بندر انزلي به همراه فرزاد فرزين (2 سال پيش ) بعد از آن به ترتيب : کنسرت تهران (سينما ايران) ، متل قو ( سلمانشهر ) ، کيش ، اهواز و برنامه هاي مختلف ديگري که در تهران اجرا مي کنم.

فالش و فولش :
اين برنامه به کارگرداني فربد معدني که بعنوان مدير توليد در اين برنامه فعاليت داشتم.

کليپ ها :
اولين کليپ من (زندگي) که براي زلزله ي بم خواندم که شعر و آهنگ اين قطعه از استاد محمد نوري بود.
چتر شکسته که بهمراه فرزاد فرزين اجرا کرديم و با حالي که پخش نشد ، بسيار مورد توجه قرار گرفت که اين کار ساخته ي فربد بود. بزودي هم کليپ خداحافظي به کارگرداني هامون سپنتا با بازي مجيد حاجي زاده ، همچنين کليپ ناز بزودي کليد ميخورد که يک کار متفاوت است از فربد معدني و آرش بهمني .و آهنگ (پروانه مرده) که تقديم شده به شهداي 8 سال دفاع مقدس با نماهنگي زيبا از تصاوير جبهه ي حق عليه باطل بزودي از شبکه ي اول سيما پخش خواهد شد . و همچنين ويديو کليپ (غربت ) به کارگرداني فربد معدني و مهدي مدرس ( بزودي) . تيتراژ برنامه ي (پشت صحنه) به تهيه کنندگي اميد آمري و به کارگرداني سهيل موفق . کليپ زمستون (تيتراژ اول برنامه پشت صحنه . سري جديد ) به کارگرداني فرزاد فرزين و همخواني اميد آمري ، حميد اصغري ، خشا ، فرزاد فرزين و من بود.
کليپ نرو به کارگرداني مهدي مقدم که از آلبوم دوئل بود. . همچنين کليپ ( خونه) که چند بار از فالش و فولش پخش شد .

هامون سپنتا :
يکي از دوستان بسيار خوبم ، آهنگساز آلبوم دوئل ، باي باي ،و هميشه ترجيح ميدم با هامون و يا فرزاد همکاري داشته باشم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مهدي مدرس
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1