هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ورودجستجوثبت نامأحدث الصورالرئيسية

Nirvana

4 مشترك
نويسندهپيام
Sorena
مدیر سایت
مدیر سایت
Sorena

تعداد پستها : 284
Registration date : 2007-12-19

Nirvana Empty
پستعنوان: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 7:32 am

بیوگرافی

Nirvana Cover_13

گروه نیروانا ، یکی از محبوب ترین گروه های دهه 90 است که در سال 1988 در آبردین Aberdeen واشنگتن در امریکا تشکیل شد.
اعضای گروه:
کرت کوبین Kurt Cobain ، نوازنده ی گیتار و خواننده ی گروه ، متولد 20 فوریه 1967 در Hoquiam
کریست ناووسلیک Krist Novoselic ، نوازنده گیتار باس ، متولد 16 مه 1965
دیو گرول Dave Grohl ، نوازنده درامز ، متولد 14 ژانویه 1969
کوبین توضیح میدهد که گرول در واقع حدوداَ ششمین درامر ما بود که قبلاَ با گروه های دیگری کار کرده بود و بعد به ما پیوست.این گروه سه نفره پس از امضای قرارداد با کمپانی (SEATTLE-BASED SUB POP RECORDS ) اولین تک آهنگ خود را با نام Love Buzz / Big Cheese منتشر کردند.
جیسون اورمن Jason Everman که دومین گیتاریست آنها بود و بعد ها در آلبوم Bleach به آنها پیوست ودستمزدی حدود ششصد هزار دلار داشت. با وجود آنکه عکس او روی جلد چاپ شد اما در ضبط نهایی هیچ قطعه ای را نزد و میخواست که به MIND FUNK -SOUNDGARDEN - یا SHUNK بپیوندد.
این مجموعه توانایی نیروانا را در هماهنگ کردن ریف های سنگین و ملودی ها نشان داد و به سرعت بر تعداد هوادارانشان افزود.
چنینگ Channing (درامر اول آنها) پس از یک تور اروپایی گروه را ترک کرد.پیدا کردن جایگزین برای او سخت به نظر میرسید اما دن پیترزDan Peters از گروه Mudhoney موقتاَ به آنها پیوست. او درسال 1990 نیروانا را در تک آهنگ Silver همراهی کرد. دیو گرول درامر جدید با ورود خود حسی از پایداری و دوام به گروه بخشید.

Nirvana 002_6110

گروه با ترکیب جدید خود با کمپانی GEFFEN RECORDS قراردادی آبرومندانه میبندند.بستن این قرارداد آلبوم Nevermine را در پی داشت که موجب انفجار نام گروه در سطح جهانی شد.
آلبوم مجموعه ای از قطعات مبهوت کننده بود که مرزهای پیشین را درهم میشکست. خصوصاَ با ساختار متن آرام/کر سریع (SLOW VERSE / FAST CHORUS) آن و نیزاین آلبوم زیرفرهنگ (SUB CULTURE )GRUNGE آنرا از زیر زمین بیرون می آورد.و در سال 1992 در صدر جدول آمریکا قرار گرفت و سایه ای بر کسانی چون مایکل جکسون و دایر استیریتز انداخت.نخستین قطعه آلبوم با نام LIKE TEEN SPIRIT SMELLS در انگلستان رتبه اول را کسب کرد و پس از آن تحسین و مقبولیتی همه گیر را نصیب نیروانا کرد.

در سال 1992 کرت کوبین با کرتنی لاو Courtney Love ازدواج میکند و حاصل ازدواج آنها دختری به نام فرانسیس است.

بسیار قابل پیش بینی بود که کوبین با چنین محبوبیتی سخنگوی نسل خود شود. نخستین داستان بزرگ آنها زمانی آغاز شد که مقاله ای در VANITY FAYRE به چاپ رسید و در آن ادعا شد که Love در زمان بارداری هروئین مصرف میکرده و این باعث شد که آنها در ماه اول تولد اجازه ماندن با فرزندشان را نداشته باشند.
مصاحبه آن زمان بازگو کننده دشواری های پیش آمده بر سر ضبط آلبوم بعدی بود که البته شایعه مصرف مواد مخدر بوسیله کوبین که به گفته خودش برای تسکین دردهای شکمی اش بود ، در آن بی تاثیر نبود .در همان زمان ضبط In Utero هم با مشکلاتی همراه شد به طوری که وقتی آلبوم منتشر شد تاثیر آن چون Nevermind سریع نبود هر جند آهنگ سازی کوبین در قطعاتی چون PENNY ROYAL TEA - ALL APOLOGIES و RAPE ME پیشرفت زیادی کرده بود .
انتشار MTV UNPLUGGED در نیویورک راحتی اندکی به هواداران کوبین بخشید زیرا اجرای این برنامه نشان از درک و هوشمندی خواننده داشت .در این برنامه گروه تعداد زیادی از قطعات دیگران را دوباره اجرا کرد و با اجرای تازه از قطعات خود برنامه ان شب را به یکی از احساس برانگیزترین صحنه ها و آواهای دهه 90 بدل کرد.
حرکت رو به سمت خود T نابودی در سال 1994 افزایش یافت . به طوری که پیش از آن که به سیاتل برگرد و در پنجم آوریل خودکشی کند در حین اجرای چند کنسرت در ایتالیا به کما فرو میرود که تماماَ نشان از یک خودکشی ناموفق داشت.
مردی که مدت ریادی با این نظریه که * نیروانا فقط یک گروه پانک است * مخالفت شدید میکرد عاقبت بدست موفقیتی که او و گروهش را پشت سر گذاشت نابود شد.
پس از مرگ کوبین هر کدام ازاعضای گروه سعی کردند گروه های خود را تشکیل دهند یا به کسان دیگر بپیوندند.
نیروانا را میتوان پرچم دار سبک گرانج نامید که تاثیر به سزایی بر گروه هایی که پس از انها فعالیت خود را شروع کردند داشت.

Nirvana Nirvan10

اين مطلب آخرين بار توسط Sorena در الثلاثاء أغسطس 12, 2008 6:40 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://persian.forum.st
Deep Dark
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Deep Dark

تعداد پستها : 277
Registration date : 2007-12-21

Nirvana Empty
پستعنوان: متن خودکشي کرت کوبين   Nirvana Icon_minitimeالإثنين يناير 28, 2008 3:05 pm

متن خودکشي کرت کوبين..

براي بودا از زبان يک ساده دل با تجربه که آشکارا به يک اخته و بچه غرغرو تبديل شده صحبت ميکنم.اين يادداشت بايد کاملا"راحت فهميده شود. همه اخطارهايPunk-rock 101 طي اين سالها از اولين آشنايي ام با اخلاقياتي که همراه استقلال مي آيد و تحقيرهاي جامعهء شما ثابت شده است که صحيح است. مثلا"وقتي بشت صحنه هستيم و چراغ ها خاموش مي شود و فرياد ديوانه وار جمعيت شروع مي شود آن گونه که فردي مرکوري را تحت تاثير قرار مي داد بر من اثر نداشت به نظر مي رسيد که او از عشق و تحسين جمعيت لذت ميبرد لذتي که من کاملا" اجر مي گذارم و به آن حسادت مي کنم.حقيقت اين است که من نمي توانم شما را تحميق کنم هيچ کدام از شما را.اين اصلا"براي شما يا خود من منصفانه نيست.بد ترين جنايتي که فکرش را مي توانم بکنم اين است که مردم را با جعل و وانمود کردن اين که من صد در صد حال مي کنم بچابم.گاهي اوقات احساس مي کنم بايد بيش از اينکه از روي سن بايين بروم کارت خروج بزنم.من با تمام قوا سعي کردم که قدر بدانم(و خدايا اين کار را کردم باور کنيد کردم اما کافي نيست).به اين واقعيت که من و ما بسياري از مردم را تحت تاثير قرار داديم و سر گرم کرديم اجر مي گذارم.من بايد از آن دسته آدم هاي خود شيفته اي باشم که وقتي چيزي گذشته تازه قدرش را مي دانند.بسيار حساس هستم و احتياج دارم تقريبا"بي حس باشم تا دوباره آن اشتياق را که در دوران کودکي داشتم باز يابم. در طول سه تور اخير نسبت به مردمي که مي شناختم و هواداران موسيقي مان قدرداني بهتري داشتم.اما هنوز نمي توانم از احساس ياس گناه و همدلي اي که نسبت به همه دارم عبور کنم.در همه ما جنبه هاي خوب وجود دارد و من فکر مي کنم مردم را بسيار دوست دارم آنقدر زياد که من را وحشتناک غمگين مي کند.هي مرد!متولد برج حوت غمگين کوچولو حساس قدر نشناس!چرا لذت نمي بري؟؟نمي دانم..!! همسري بسيار خوب دارم که از او بلند بروازي و همدلي تراوش ميشود دختري که مرا بسيار به ياد آنچه خودم بودم ما اندازد.سرشار از عشق و لذت.هر کسي را که مي بيند مي بوسد چون همه خوبند و هيچ اسيبي به او نمي رسانند.و اين مرا به هراس مي اندازد تا جايي که کنترل خود را از دست مي دهم.نمي توانم اين خيال را تحمل کنم که فرانسيس هم بينوا و خودويرانگر و مرگ غلطانکي شبيه به انچه من شدم بشود. دوران خوبي داشتم و من بسيار خوب و من خوشحال و مفتخرم.اما از سن هفت سالگي به کلي از تمام انسان ها متنفر شدم.تنها به اين دليل که به نظر مي رسيد براي مردم بسيار آسان است که ادامه بدهند و همدلي داشته باشند.فکر مي کنم تنها به اين دليل که من مردم را دوست دارم و براي آنها احساس تاسف مي کنم! براي نامه ها و توجه تان در طي اين سالها از ته چاله سوزان و بيچان شکو خود تشکر مي کنم.من دمدمي و ويري هستم دلبندم!ديگر هيچ شور و سودايي ندارم.بياد داشته باشيد که بهتر است به يکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شد.! صلح-عشق-همدلي کرت کوبين فرانسيس و کرتني من در محراب شما خواهم بود. کرتني خواهش مي کنم ادامه بده!به خاطر فرانسيس. براي زندگي اش که بدون من بسيار شادتر خواهد بود. دوستت دارم!دوستت دارم
http://360.yahoo.com/my_profile-GtLFLHY1fqOWUNE_OtDcid_J1K8Nsw--
Sorena
مدیر سایت
مدیر سایت
Sorena

Nirvana Empty
پستعنوان: بيوگرافي اعضاي گروه   Nirvana Icon_minitimeالأربعاء مايو 07, 2008 5:36 am

Kurt Cobain

Nirvana Nirvan11

کرت کوبين در مورد علاقه اش به موسيقي مي گويد :

من از وقتي که خيلي بچه بودم دلم مي خواست در يک گروه موسيقي راک باشم . کلاس سوم يا چهارم که بودم دوست داشتم بدل فيلمهاي سينمايي بشم و همين خيلي روي شخصيت من تاثير گذاشت و از همان موقع شروع کردم به ماجراجويي مثلا با دوچرخه ام کارهاي خطرناک مي کردم و حتي يک بار يک تکه ورق فلزي را با چسب به سينه ام چسباندم بعد يک مقدار ترقه روي آن گذاشتم و منفجرش کردم درست مثل موقعي که توي فيلمها انسانها تير مي خورند .

کرت کوبين در يک خانواده طبقه کارگر بزرگ شد و خانواده او آنقدر پول نداشتند که براي او ساز و گيتار بخرند و ماجراي خريدن اولين گيتارش را هم به اين صورت تعريف مي کند :

من 15 سالم بود که اولين گيتارم را خريدم و همان سالي بود که ناپدري ام از مادرم جدا شد و مادرم که خيلي عصباني شده بود همه وسايل خانه را جمع کرد و برد ريخت در يک رودخانه . بعد من به يک پسر بچه پول دادم و با کمک او همه وسايل را از آب کشيديم بيرون و من آن وسايل را فروختم و با پولش اولين گيتارم را خريدم .

من فکر مي کنم فقط يک هفته رفتم پيش معلم موسيقي تا گيتار ياد بگيرم و بعد از آن فقط خودم تمرين کردم و بعد از مدتي هم شروع کردم به نوشتن ترانه و ساختن آهنگ .

Nirvana 5106510

گروه نيروانا Nirvana در سال 1988 تشکيل شد. البته اعضاي گروه از چند سال قبل با هم کار مي کردند . Krist Novoselic که اهل کرواسي بود و گيتار باس ميزد و Dave Grohl که درام مي زد و خود کرت کوبين که خواننده و گيتاريست بود . و سبک آنها هم گرانژ بود و جالبه بدانيد که چه چيزي الهام بخش نيروانا در روي آوردن به اين سبک بود کرت کوبين مي گويد :

ما تمريناتمان را در يک زيرزمين انجام ميداديم که خانه يکي از دوستانمان بود و اين زير زمين يک نوع دکوراسيون خاصي داشت مثلا موکت قرمز پررنگ ، کاغذ ديواري هاي قديمي اما چيزي که جالب بود اين بود که صداي ما در آنجا يک خش خاصي داشت که بعدها به ذهنمان رسيد که همين حالت را در آهنگهايمان اجرا کنيم .

يکي ديگر از وجوه مشخص گروه نيروانا شعر هاي آنهاست که تضاد هاي بسياري در آن مي بينيم کرت کوبين در مورد اين سبک شعر گفتن مي گويد:

اگر در اشعار من دقت کنيد معاني متضاد زيادي مي بينيد که باعث گيج شدن آدم مي شود . و من عمدا اين جوري مي نويسم چون ما در زندگي واقعيمان هم کارهاي متضاد زيادي انجام مي دهيم

کرت کوبين از بچگي به سياست علاقه داشت و و مادرش مي گويد کرت حتي در بچگي تمام اخبار روز را تعقيب مي کرد و اين جنبه هاي سياسي و اجتماعي را در اشعار کرت کوبين مي بينيم او در اين رابطه مي گويد :

ما نمي خواستيم يک گروه سياسي باشيم با اينکه در حال حاضر دستگاه سياسي آمريکا بسيار آلوده است و مردم هم يک نوع احساس سردرگمي و بيگانگي دارند و بلاخره بسياري از پدر و مادر هاي قديم يک سري از کارهايي که بايد انجام مي دادند را انجام ندادند و اين هم زمان مي برد تا در بچه هاي آنان جا بيافتد . آنها بايد بفهمند وظيفه اصليشان چيست و وظيفه آنها مبارزه با فساد است .

Nirvana Pp079210

يکي از برترین آهنگهاي نيرواناست . Lithium دارويي است که براي بيماران اعصاب تجويز مي شود و اين دارو براي مدتي آنها را خوب مي کند ولي باعث مي شود بعدا آنها در يک حالت گنگ وبي تفاوتي فرو بروند . کرت کوبين فرقه هاي مذهبي و مبلغان مذهبي را به Lithium تشبيه کرده و جالب اينجاست که اين شعر را در زماني نوشت که مجبور بود دو ماه با يکي از دوستانش که يک خانواده فوق العاده مذهبي بودند زندگي کند .

يکي ديگر از آهنگهاي معروف نيروانا آهنگي است به اسم Something In The Way و او اين ترانه را زماني نوشت که مجبور بود به عنوان يک بي خانمان در زير پل ويشکا بخوابد . او در اين دوران در يک مقوا زندگي مي کرد و همان طور که مي گويد مجبور بوده از گرسنگي چمن و مقوا بخورد .

در سال 1992 کرت کوبین با کرتنی لاو Courtney Love(خواننده ی گروه هُل) ازدواج میکند و حاصل ازدواج آنها دختری به نام فرانسیس است.
هنگامی که فرانسیس بدنیا میاد،تهمت مصرف مواد مخدر به کرتنی زده شد،و به همین دلیل،کرت و کرتنی نزدیک به یک سال از نگهداری فرانسیس محروم بودند.

Nirvana Courtn10
Nirvana Kurt10

کرت کوبين نهايتا در روز سه شنبه 5 آوريل 1994 و در سن 27 سالگي در اتاق انباري بالاي خانه اش در سياتل مي نشيند و همان طور که در نوجواني آرزو داشت و هميشه مي گفت مي خواهم در اوج شهرت خودکشي کنم با تفنگ خودش را مي کشد اما ياد و خاطرات او تا ابد از ذهنها پاک نمي شود...

Nirvana Cobain10
Sorena
مدیر سایت
مدیر سایت
Sorena

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 29, 2008 5:29 am

بیوگرافی Kurt Cobain

Nirvana Seattl10

کرت کوبين در مورد علاقه اش به موسيقي مي گويد :

من از وقتي که خيلي بچه بودم دلم مي خواست در يک گروه موسيقي راک باشم . کلاس سوم يا چهارم که بودم دوست داشتم بدل فيلمهاي سينمايي بشم و همين خيلي روي شخصيت من تاثير گذاشت و از همان موقع شروع کردم به ماجراجويي مثلا با دوچرخه ام کارهاي خطرناک مي کردم و حتي يک بار يک تکه ورق فلزي را با چسب به سينه ام چسباندم بعد يک مقدار ترقه روي آن گذاشتم و منفجرش کردم درست مثل موقعي که توي فيلمها انسانها تير مي خورند .

کرت کوبين در يک خانواده طبقه کارگر بزرگ شد و خانواده او آنقدر پول نداشتند که براي او ساز و گيتار بخرند و ماجراي خريدن اولين گيتارش را هم به اين صورت تعريف مي کند :

من 15 سالم بود که اولين گيتارم را خريدم و همان سالي بود که ناپدري ام از مادرم جدا شد و مادرم که خيلي عصباني شده بود همه وسايل خانه را جمع کرد و برد ريخت در يک رودخانه . بعد من به يک پسر بچه پول دادم و با کمک او همه وسايل را از آب کشيديم بيرون و من آن وسايل را فروختم و با پولش اولين گيتارم را خريدم .

من فکر مي کنم فقط يک هفته رفتم پيش معلم موسيقي تا گيتار ياد بگيرم و بعد از آن فقط خودم تمرين کردم و بعد از مدتي هم شروع کردم به نوشتن ترانه و ساختن آهنگ .

گروه نيروانا nirvana در سال 1989 رسما تشکيل شد البته اعضاي گروه از چند سال قبل با هم کار مي کردند . chris novoselic که اهل کرواسي بود و گيتار ميزد و dave grohl که درام مي زد و خود کرت کوبين که خواننده و گيتاريست بود . و سبک آنها هم گرانژ بود و جالبه بدانيد که چه چيزي الهام بخش نيروانا در روي آوردن به اين سبک بود کرت کوبين مي گويد :

ما تمريناتمان را در يک زيرزمين انجام ميداديم که خانه يکي از دوستانمان بود و اين زير زمين يک نوع دکوراسيون خاصي داشت مثلا موکت قرمز پررنگ ، کاغذ ديواري هاي قديمي اما چيزي که جالب بود اين بود که صداي ما در آنجا يک خش خاصي داشت که بعدها به ذهنمان رسيد که همين حالت را در آهنگهايمان اجرا کنيم .

يکي ديگر از وجوه مشخص گروه نيروانا شعر هاي آنهاست که تضاد هاي بسياري در آن مي بينيم کرت کوبين در مورد اين سبک شعر گفتن مي گويد

اگر در اشعار من دقت کنيد معاني متضاد زيادي مي بينيد که باعث گيج شدن آدم مي شود . و من عمدا اين جوري مي نويسم چون ما در زندگي واقعيمان هم کارهاي متضاد زيادي انجام مي دهيم

کرت کوبين از بچگي به سياست علاقه داشت و و مادرش مي گويد کرت حتي در بچگي تمام اخبار روز را تعقيب مي کرد و اين جنبه هاي سياسي و اجتماعي را در اشعار کرت کوبين مي بينيم او در اين رابطه مي گويد :

ما نمي خواستيم يک گروه سياسي باشيم با اينکه در حال حاضر دستگاه سياسي آمريکا بسيار آلوده است و مردم هم يک نوع احساس سردرگمي و بيگانگي دارند و بلاخره بسياري از پدر و مادر هاي قديم يک سري از کارهايي که بايد انجام مي دادند را انجام ندادند و اين هم زمان مي برد تا در بچه هاي آنان جا بيافتد . آنها بايد بفهمند وظيفه اصليشان چيست و وظيفه آنها مبارزه با فساد است .

Lithium يکي از خداترين آهنگهاي نيرواناست . lithium دارويي است که براي بيماران اعصاب تجويز مي شود و اين دارو براي مدتي آنها را خوب مي کند ولي باعث مي شود بعدا آنها در يک حالت گنگ وبي تفاوتي فرو بروند . کرت کوبين فرقه هاي مذهبي و مبلغان مذهبي را به lithium تشبيه کرده و جالب اينجاست که اين شعر را در زماني نوشت که مجبور بود دو ماه با يکي از دوستانش که يک خانواده فوق العاده مذهبي بودند زندگي کند .

يکي ديگر ازآهنگهاي معروف و خداي نيروانا آهنگي است به اسم something in the way و او اين ترانه را زماني نوشت که مجبور بود به عنوان يک بي خانمان در زير پل ويشکا بخوابد . او در اين دوران در يک مقوا زندگي مي کرد و همان طور که مي گويد مجبور بوده از گرسنگي چمن و مقوا بخورد .

Nirvana Pp079210

کرت کوبين نهايتا در روز سه شنبه 8 آوريل 1994 و در سن 27 سالگي در اتاق انباري بالاي خانه اش در سياتل مي نشيند و همان طور که در نوجواني آرزو داشت و هميشه مي گفت مي خواهم در اوج شهرت خودکشي کنم با تفنگ خودش را مي کشد اما ياد و خاطرات او تا ابد از ذهنها پاک نمي شود...
Un4GivEn
گروه مدیریت
گروه مدیریت
Un4GivEn

تعداد پستها : 339
Registration date : 2007-12-29

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 29, 2008 5:38 am

خیلی خیلی ممنون مهران جان.

میدونی که من عاشق این گروه به خصوص کرت کوبینم.

دستت درد نکنه.
P.A.I.N
گروه مدیریت
گروه مدیریت
P.A.I.N

تعداد پستها : 48
Registration date : 2008-07-17

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 29, 2008 10:20 pm

ممنون مهران جان ، منم کرت کوبین رو خیلی دوست دارم ..
اینم ترجمه You Know You Right

You Know You're Right

I will never bother you
دیگه هیچوقت آزارت نمیدم

I will never promise to
دیگه هیچوقت بهت قول نمیدم

I will never follow you
دیگه هیچوقت دمبالت نمیام

I will never bother you
دیگه هیچوقت آزارت نمیدم

Never speak a word again
دیگه حتی یک کلمه هم حرف نمی زنم

I will crawl away for good
(سعی میکنم) هرچی می تونم ازت دورتر بشم

I will move away from here
از پیشت میرم

You won't be afraid of fear
دیگه از دلواپسی نخواهی ترسید

No thought was put into this
این کار از روی بی عقلی بود

And I always knew it would come to this
همیشه می دونستم که اینطور میشه

Things have never been so swell
هیچ چیز هیچ وقت عالی نبود

I have never failed to feel
هیچوقت این احساسم اشتباه نبود

Hey
هی

Hey
هی

Hey
هی

You know you're right
می دونی، حق با تو بود

You know you're right
می دونی، حق با تو بود

You know you're right
می دونی، حق با تو بود

I'm so warm and calm inside
خیلی از درون گرم و خاموشم

I no longer have to hide
دیگه نیازی نیست بیشتر از این مخفی بشم

There's talk about someone else
صحبت راجع به کس دیگه ای هست

Stinging soon begins to melt
بزودی نیش خواهد زد و شروع به آب شدن می کنه

Nothing really bothers her
هیچ چیز اون دختره رو آزار نمیده

She just wants to love herself
اون فقط میخواد عاشق خودش باشه

I will move away from here
از پیشت میرم

You won't be afraid of fear
دیگه از دلواپسی نخواهی ترسید

No thought was put into this
این کار از روی بی عقلی بود

And I always knew it would come to this
همیشه می دونستم که اینطور میشه

Things have never been so swell
هیچ چیز هیچ وقت عالی نبود

I have never failed to feel
هیچوقت این احساسم اشتباه نبود

Hey
هی

Hey
هی

Hey
هی

Hey
هی

Pain
احساس درد و رنج

You know you're right (x14)
می دونی، حق با تو بود

You know your rights (x3)
تو حق و حقوقت رو خیلی خوب می دونی

Pain...
احساس درد و رنج. . .
P.A.I.N
گروه مدیریت
گروه مدیریت
P.A.I.N

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 29, 2008 10:25 pm

کرت کوبین

Nirvana 016-1103214 Nirvana 017-1103217 Nirvana 018-1103218Nirvana 019-1103219 Nirvana 021-1103221 Nirvana 023-1103223 Nirvana 024-1103224 Nirvana 025-1103225Nirvana 020-1103220Nirvana 022-1103222
P.A.I.N
گروه مدیریت
گروه مدیریت
P.A.I.N

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالأربعاء يوليو 30, 2008 1:04 am

ســلام ..
یه اجرا از آهنگ The Man Who Sold The World درMTV Unplugged 1993 از گروه Nirvana میزارم .
این آهنگ ابتدا توسط David Bowie خوانده شده بود و گروه نیروانا تنها در این اجرا این آهنگ رو بصورت آکوستیک کاور کرد و اون رو به یه آهنگ به یاد ماندنی تبدیل کرد ، هنوز هم خیلی ها این آهنگ رو اثری از گروه Nirvana میدونند ..
این اجرا رو به همراه فایل صوتی اجرا قرار میدم .
امیدوارم خوشتون بیاد .

Nirvana Sv1l7b

دانلود اجرا با حجم 33 مگابایت و بصورت mpg
Download

دانلود اجرا به صورت mp3
Download
P.A.I.N
گروه مدیریت
گروه مدیریت
P.A.I.N

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالخميس يوليو 31, 2008 8:13 pm

تصاویری از کرت کوبین در اجراهای زنده ..

Nirvana 1-1128584 Nirvana 3-1128586 Nirvana 6-1128589
Nirvana 8-1128591 Nirvana 10-1128593 Nirvana 16-1128602
Nirvana 11-1128597 Nirvana 14-1128600 Nirvana 15-1128601

Nirvana 2-1128585 Nirvana 9-1128592 Nirvana 7-1128590
Nirvana 4-1128587 Nirvana 5-1128588
Nirvana 12-1128598 Nirvana 13-1128599
Nirvana 17-1128603 Nirvana 18-1128604

[/quote]
Sorena
مدیر سایت
مدیر سایت
Sorena

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالسبت أغسطس 09, 2008 4:18 pm

دوستان کسی معنی آهنگ Rape Me رو میتونه بزاره؟
ممنون میشم
Sorena
مدیر سایت
مدیر سایت
Sorena

Nirvana Empty
پستعنوان: رد: Nirvana   Nirvana Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 12, 2008 7:22 am

چندتا عکس از عشق خودم